Krásná Studánka B – Dětřichov 0:3 (0:1)

14.10.2010 17:57

Na poměry okresního přeboru sledovala zápas velmi solidní návštěva, ovšem diváci se přišli hlavně podívat na předzápasový program Báry Špotákové, která potom zahájila utkání slavnostním výkopem. Hosté byli aktivnější v prvním poločase a po špatné rozehrávce Studánky šli v prvním poločase do vedení. Po změně stran se domácí tlačili do útoku a asi klíčovým momentem zápasu byla neproměněná šance, kdy střelu Mendla i dorážku Balického zlikvidoval dětřichovský brankář Zeman. Pravidlo „nedáš – dostaneš“ se potvrdilo a Matoušek střelou k tyči zvýšil na dvougólový rozdíl. Porážku Studánky dovršil v závěru Lachman brankou na 0:3.

Branky: 26. a 90. Lachman, 76. Matoušek.

Rozhodčí: Popelář.