Hejnice B - Dětřichov 3:2 (3:1)

04.10.2010 01:00

Vstup do zápasu měly Hejnice jako z říše snů. Ve 4. minutě po přihrávce Zrubce skóroval Severýn, o pět minut vstřelil za asistence Milana Novotného Zrubec druhý gól a ve 13. zaskočila brankáře Dětřichova Zemana na těžkém terénu rána Miloše Novotného z 25 metrů. Domácí mysleli, že je rozhodnuto a málem se jim to nevyplatilo. Hosté se postupně dostávali do hry. V 31. ještě Farský zachránil, ale o minutu později „vyrobil“ Zrubec zbytečnou penaltu a Kareš snížil na 3:1.

Druhý poločas, to na stále se zhoršujícím trávníku víc boj než fotbal. Dětřichovu se podařilo v 86. min. brankou Koťátka závěr ještě zdramatizovat, ale Hejničtí již výsledek 3:2 uhájili.

Branky: 4. Severýn, 9. Zrubec, 13. Miloš Novotný - 32. Kareš z pen., 86. Koťátko.
Rozhodčí: R. Kozák.