Dětřichov – Nové Město 2 : 0 (0:0)

29.08.2010 15:05

Viktorie podala ve svém prvním střetnutí sympatický výkon a soupeře který sestoupil z I.B třídy s přehledem porazila.

V prvním poločase se hosté neprosadili a mimo jednoho trestného kopu jim toho domácí moc nedovolili. Naopak hráči Viktorie zahodili hned několik šancí. V 10.min zbrkle zakončoval Vágner a v 15. min ho napodobil Koťátko který netrefil z úhlu prázdnou branku. V 25. min. se opět prosadil důrazný Koťátko ale v koncovce selhal. V 29. min. utekl Vágner ale v dobré pozici namířil jen do rukavic gólmana Kocourka.

V druhém poločase hosté hru vyrovnali. V 52. min. promáchl v „tutovce“ Hoffman a soupeř zahrával několik roh. kopů ovšem pozorná obrana Viktorie je do dalších šancí nepustila. V 66.min. napřáhl z 30.metrů Lachman a trefil šibenici 1 – 0. Hosté se po této brance již neprosadili. Kocourek pak v 75.min. vychytal Ráže. V 78.min. pak domácí po faulu na Davida Ráže zvýšili z pok.kopu Karešem na 2 – 0.

Rozhodčí :Pelikán   ž.k. 2 : 2

Zákl.sestava: Zeman – Válek,Zimmerman, Kareš, Vízner – Mičunovič (80.Prokopec), Lachman, Netolický st., Netolický ml. – Vágner, Koťátko(70.Ráž)