Dětřichov – Nová Ves 1 : 2 (0:0)

27.10.2008 19:21

Hosté s velmi mladým kádrem, který doplnili zkušený Kopic s Jánošíkem vytěžili z minima maximum a odvezli si tři body. V samotném utkání pak nade všemi kraloval host. gólman Pátek – byl prostě skvělý!!!

V 10.min. si na kolmici naběhl Koťátko ale tutovku oči-oči mu zlikvidoval brankař Pátek. V 28.min. napřáhl z 26. metrů Kareš ale i jeho střelu host. gólman s přehledem chytil. V 39. min. ztratil na polovině hostí míč Kareš a soupeř z velmi dobré pozice zahrozil Jánošíkovou střelou nad branku. V 43. min. uvolnil Vágner Koťátka ten ovšem i napodruhé v šanci „pálil“ mimo tyče.

V druhém poločase v 47. min. napřáhl po přihrávce Netolického Mičunovič ale jak „nezakončil“ ví jen on. V 48. min. zakončil ind. akci střelou vedle Vágner a o minutu později chyběli Skalickému ml. před brankou v dorážce centimetry. Hosté nám pak v 57. min. dali lekci v koncovce – to se po centru Jánošíka prosadil hlavou na první tyči Řezka 0 – 1. Další „loženku“ připravil Netolický Vágnerovi ale toho opět skvěle vychytal Pátek. V 65. min. se k odraženému míči dostal Jánošík a zvýšil přízemní ranou na 0 – 2.

V 66. min. zakončil svůj únik oči – oči gólově Netolický 1 – 2. V 70. min. oslabil Viktorii Koťátko když po nesmyslným ataku host. obránce viděl druhou žlutou kartu –červená! V 82. min. chyboval držením míče Pátek ale svoji minelu odčinil a následný nepřímí trestný kop Kareše s pomocí břevna skvěle „vytlačil na roh. kop. V 84. min. pak utekl Kareš jenomže i jeho tutovku Pátek zlikvidoval a skvělým výkonem pomohl hostům k třem bodům. Za impotenci našich střelců asi zaslouženě.

Rozhodčí: Hýbler        ž.k. 7 : 1 č.k. 70. min. Koťátko    50 diváků

Zákl. sestava: Zeman – Vízner, Kareš, Skalický st., Válek – Mičunovič, Kutílek, Netolický, Skalický ml. – Vágner, Koťátko

Hosté: Pátek – Martínek, Štol, Kopic, Vávra – Vecko, Řezka, Malaga, Junek - Kahl, Janošík

Stř. 70. min. Kahl nastoupil Koprnický

90. min. Řezka nastoupil Zahradník