Dětřichov – Krásná Studánka „B“ 2 : 3 (0:1)

20.06.2010 10:43

Hosté bojovali o konečnou záchranu OP a na rozdíl od domácích tak měli daleko větší motivaci uspět.

Už v 2.min. potrestal zbytečnou kličku Zemana Hájek T. a pohodlně do prázdné branky skóroval 0-1. V 9.min. hlavičkoval vedle v gólové pozici Válek. Domácí měli po celý poločas výraznou převahu ale špatná kombinace přinášela jen minimum šancí. V 28.min. a v 31.min. likvidoval Tošner dvě střely Kareše a pokaždé z toho byl jen roh.kop. V 37.min. připravil tutovku pro Netolického Lachman ale Tošner byl opět na místě.

V druhém poločase byli aktivnější hosté a v 49.min. po střele Mendla vyrážel Krejcar na roh.kop. v 55.min. se pěknou střelou prezentoval Balický a z následného rohu zvýšil levačkou na 0-2 opět Hájek. V 58.min. obešel dva hráče Kareš a „bombou“ k tyči snížil na 1-2. V 66.min. se prosadil střídající Vajtr a po kličce Krejcarovi poslal hosty do dvoubrankového vedení 1-3. Poslední gól Viktorie pak v této sezóně dal „nestárnoucí Netolický st. 2-3. Více se v podprůměrném utkaní nestalo.

Branky:58.Kareš, 73.Netolický st. – Hájek T. 2. a 55., 66.Vajtr

Rozhodčí: Soukup

bez karet

diváků 60

Sestava: Zeman(45.Krejcar) – Netolický ml., Krejcar(45.Zeman), Labilní, Vízner – Prokopec,Lachman,Chmátal,Miljakovič – Válek, Netolický st.

Hosté:Tošner – Dvořák, Anděl, Brada, Bitman – Balický, Kocour, Charvát(75.Palán), Mendl(58.Vajtr) – Grepl(58.Hájek J.) Hájek T.