Dětřichov–Hejnice„B“ 2:1(1:1)

02.05.2011 12:11

Hosté s velmi mladým kádrem sehráli v Dětřichově povedené utkání. Nekompletní domácí měli v zápase sice více ze hry ale bojovnost a nasazení hostů žádný jednoznačný výsledek nedopustili.

V 12.min. hodně aktivní Netolický ml. nedotáhl po přihrávce Mičunoviče nadějnou akci ke gólovému efektu. V 16.min. střílel Lachman ale i jeho pokus skončil mimo tyče branky hostí. V 20.min. fauloval Kareš v pok. uzemí a z následné penalty poslal do vedení Zorenik 0 - 1. V 30.min. zablokovali hosté na poslední chvíli pokus Netolického ml. Hosté pohybem „otravovali“ domácí obranu a v 37. min. jejich nadějný brejk skončil nepřesnou finální přihrávkou Rejfa. V 41.min. hosté faulovali nejlepšího hráče domácích v prvním poločase Netolického ml. a trestného kopu vyrovnal Chmátal 1 – 1.

V druhém poločase v 47.min. se prosadil domácí kanonýr Kareš 2 – 1. V dalším průběhu utkání se domácí tlačili dopředu ale kombinace byla špatná a nepřesná. V 60.min. zazlobili hosté ale jejich tutovku z malého vápna Válek lapil. Utkání se pak bez vážnějších akcích v podstatě už jen dohrávalo přesto hosté v Dětřichově předvedli hodně slušný výkon.