Český Dub „B“ - Dětřichov 0 : 2 (0:1)

27.10.2008 19:14

Viktorie konečně zabrala a získala velmi cenné body na hřišti rezervy vedoucího týmu krajského přeboru.

Domácí sice byli po většinu utkání aktivnější ale v koncovce selhali díky výbornému výkonu brankáře Ráže. Dub naše hráče „přilepil“ na vlastní polovinu jenomže gólové zakončení chybělo a tak udeřila Viktorie. V 33. min. byl na správném místě Tomáš Vnouček a dorážkou z malého vápna se nemýlil 0 : 1. O minutu později utekl domácí obraně Vágner ale jeho tutovku oči – oči mu zmařil gólman Pánek. Domácí branka viditelně zaskočila a do konce poločasu hráli nepřesně a v křeči.

V druhém poločasu šokoval soupeře Martin Vágner prosadil se přes nedůrazného stopera a vyběhnuvšího Pánka přehodil 0 : 2. Dub se ale nevzdával a výborným pohybem si udržoval až do konce zápasu územní převahu. V 65. min. pak fauloval Vízner v pok. území, k míči se postavil Bulíř jenomže jeho penaltu Ráž perfektně zlikvidoval. Náš brankař pak veškeré domácí pokusy „polapal“ a tak si Viktorie odvezla všechny body.

Zákl. sestava: Ráž – Vízner, Prokopec, Krejcar, Šámal – Vnouček, Mičunovič, Válek, Kožarik – Vágner, Matoušek

Střídání: 75. min. Kožarik nastoupil James